КНУ співпрацюватиме зі Спеціалізованою лабораторією з питань експертизи та досліджень Держмитслужби

16.12.2021

Київський національний університет імені Тараса Шевченка й Спеціалізована лабораторія з питань експертизи та досліджень Держмитслужби (СЛЕД) підписали Меморандум про співпрацю 16 грудня 2012 року.

Своїми підписами Меморандум скріпили: ректор КНУ імені Тараса Шевченка Володимир Бугров і директор Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень Держмитслужби Рустам Раупов.

У підписанні Меморандуму взяли участь: проректорка КНУ Інна Степанець, перший заступник директора СЛЕД Олег Ворошиловський і начальниця управління експертиз та досліджень СЛЕД Олена Валуйська.

Підписанти домовилися про взаємодію щодо обміну досвідом і знаннями, накопиченими сторонами у відповідних сферах їхньої діяльності (освітній, науковій та з питань митних експертиз) шляхом участі представників Сторін у семінарах, конференціях та інших заходах, узгоджених сторонами, відповідно до їхньої компетенції, визначеної у правовстановлюючих документах, та на умовах Меморандуму.

Планується, що в межах започаткованої співпраці, сторонами буде реалізовано:

• організацію та проведення спільних зустрічей для актуалізації стратегічних напрямів взаємодії;
  • проходження практики здобувачами вищої освіти КНУ у структурних підрозділах Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень Держмитслужби;
  • виконання здобувачами вищої освіти, які проходитимуть практику у структурних підрозділах Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень Держмитслужби, кваліфікаційних робіт за тематикою, що враховує специфіку її діяльності;
  • розробку пропозиції щодо можливості залучення фахівців Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень Держмитслужби (з їхньої згоди) до здійснення, у встановленому законодавством порядку, викладацької та наукової роботи, рецензування навчальних планів, робочих програм, дипломних проєктів (у позаробочий час) та керівництва студентською науковою роботою і переддипломною практикою здобувачів вищої освіти КНУ.

Підписаний Меморандум сприятиме подальшому формуванню високопрофесійних кадрів для Української держави.