Шевченків університет у QS World University Rankings 2021

10.06.2020

Київський національний університет імені Тараса Шевченка вже дев’ятий рік поспіль входить до світового рейтингу університетів QS World University Rankings від британської консалтингової компанії Quacquarelli Symonds, оновлену версію якого оприлюднено 10 червня 2020 року.

Цьогоріч Університет покращив свої позиції відразу на 44 пункти за оцінкою роботодавців, яка визначається опитуванням 52 000 респондентів зі всього світу. Традиційно високі оцінки КНУ імені Тараса Шевченка отримав за академічну репутацію, цитованість наукових робіт працівників та зацікавленість навчанням в університеті серед іноземних громадян.

QS World University Rankings – глобальне дослідження кращих закладів вищої освіти світового значення за показниками їхніх досягнень у галузі освіти й науки. Вважається одним із найбільш впливових глобальних рейтингів університетів. У дослідженні оцінюються навчальні заклади за такими показниками: активність і якість науково-дослідницької діяльності, думка роботодавців і кар'єрний потенціал, викладання та інтернаціоналізація. Критерії охоплюють ключові стратегічні місії університетів світового значення, що за них вони відповідають перед учасниками науково-освітнього процесу: академічною спільнотою, роботодавцями, студентами та їхніми батьками.

Цьогоріч компанією Quacquarelli Symonds було оцінено 1604 університети світу, за результатами оцінювання  укладено рейтинг 1002 кращих закладів вищої освіти.

Окрім Шевченкового університету до оновленої версії рейтингу увійшло ще 5 українських закладів вищої освіти: Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Сумський державний університет та Національний університет «Львівська політехніка».