Магічний День відкритих дверей на хімічному факультеті

09.11.2018

Першої листопадової суботи 2018 року колектив хімічного факультету КНУ організували магічний День відкритих дверей «Хімічний Геловін».

Науково-просвітницький захід розпочали з привітання гостей у Великій хiмiчнiй аудиторії, а День відкритих дверей факультету став направду масштабним і незабутнім дійством. Наука того дня завдяки креативному представленню від колективу хімічного факультету розквітла яскраво й самобутньо й надала хімічним експериментам, як ограновування діаманту, особливої вишуканості й краси.

Гостями заходу стали школярі, їхні батьки й вчителі з Києва, Київщини, інших міст України. На цікаву гостину до хімічного факультету прибули навіть старшокласники з Мексики, які брали участь у цьогорічному Всеукраїнському турнірі юних хіміків, що відбувався в м. Рівному.

Під час офіційної зустрічі з адміністрацією факультету, представниками приймальної комісії, викладачами, науковими працівниками, аспірантами й студентами школярі та їхні батьки одержали вичерпну інформацію щодо перспектив свого майбутнього фаху в царині хімічних наук. Також гостей заходу цікавили можливості навчально-наукової діяльності факультету, зокрема, співробітництва з науковими установами України, а також із зарубіжними університетами й науковими центрами. Колектив Шевченкового університету презентував присутнім безліч можливостей щодо їхнього подальшого працевлаштування, ознайомив із переліком програм академічної мобільності, окрім того, юних гостей вражали цікавинками зі студентського життя й корисними заходами для старшокласників і абітурієнтів, організатори Дня відкритих дверей висвітлювали особливості проведення вступної кампанії й ділилися лайфгаками успішного абітурієнта.

Потому гості факультету вирушили в захопливу мандрівку навчальними й науковими лабораторіями, де на них очікувала насичена експериментально-демонстраційна програма. Відвідувачі дізналися багато цікавих і корисних фактів про хімічний факультет КНУ й саму хімію. Колектив КНУ впевнений, що після побаченого й почутого на хімічному факультеті серед гостей заходу не залишилося жодної байдужої до світу науки людини! Представники хімічного факультету Університету щиро бажають цьогорічним випускникам свідомого та успішного вибору майбутнього фаху.

Нагадуємо, що наступна зустріч на хімічному факультеті відбудеться вже 9 лютого 2019 року!

За матеріалами хімічного факультету