Благодійна театральна постановка в Інституті міжнародних відносин

22.04.2019

Співпереживали театральному дійству, прискіпливо стежили за діями актора-поліцейського й подумки розплутували загадкове вбивство – саме цим займалися гості благодійної театральної постановки за мотивами п’єси Агати Крісті в Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка.

Студенти й викладачі Інституту представили глядачам прем’єру всесвітньовідомої детективної п’єси Агати Крісті «Мишоловка» («Mousetrap»). Благодійний захід було організовано 17 квітня 2019 року, а виручені від реалізації квитків кошти представники ІМВ КНУ спрямують на благодійність. Режисеркою-постановницею п’єси-детективу виступила завідувачка кафедри іноземних мов Валентина Дайнеко.

Культова вистава, написана Агатою Крісті, демонструється в театрах Великої Британії від 1952 року й досі популярна в понад 40 країнах світу. Актори англомовної вистави переконливо відтворили історію розслідування загадкових убивств на околицях Лондона. Ролі молодят Моллі й Джайлза Релстонів, власників пансіону «Монксуелл-менор» виконали Єлизавета Адова й Сильвестр Носенко. Андрій Остапенко як сержант поліції Троттер ретельно проводив розслідування справи про Лонґрідзьку ферму, і тінь від його підозр могла впасти на будь-кого з постояльців готелю молодої подружньої пари.

Химерний театральний сюжет, майстерна гра студентів-акторів і вдало підібраний музичний супровід від звукорежисера Адама Федевича та музикантів Олександра Гона (флейта) і Вікторії Фоміних (фортепіано) – усе це до останнього тримало глядачів у напруженому очікуванні розв’язки. Присутні до останнього навіть не здогадувалися, хто ж був справжнім убивцею. Розв’язка, як і слід було очікувати від твору детективного жанру, здивувала й приголомшила всіх глядачів. Присутні винагородили театральну й режисерську майстерність учасників вистави гучними оплесками, а потому ще довго обговорювали між собою найвдаліші сюжетні колізії й театральні епізоди.

За матеріалами Інституту міжнародних відносин КНУ,

знімки – Лоліта Лежаніна, Ангеліна Шевелєва