КНУ взяв участь у конференції «Публічна служба і адміністративне судочинство: здобутки і виклики»

11.07.2018

5-6 липня 2018 року на базі Верховного Суду відбулась І Міжнародна науково-практична конференція «Публічна служба і адміністративне судочинство: здобутки і виклики».

Співорганізаторами заходу виступили: Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду,  Національна школа суддів України, юридичний факультет та Центр польського права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Навчально-наукова лабораторія дослідження проблем службового права Національної академії правових наук України, міжнародні правозахисні організації.

Під час відкриття конференції із вітальними промовами виступили голова Верховного Суду Валентина Данішевська, голова Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Михайло Смокович, голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергій Козьяков, голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк, декан юридичного факультету КНУ Іван Гриценко,  директор Центру польського права КНУ Олеся Радишевська, представники міжнародних правозахисних організацій та інші.

Під час заходу було обговорено питання актуальних проблем публічної служби в Україні, судового розгляду суперечок, пов’язаних із проходженням публічної служби, а також зарубіжний досвід у сфері публічної служби.

Також за сприянням Центру польського права КНУ та представництва Центру досліджень польської правової доктрини факультету права та адміністрації Варшавського університету на юридичному факультеті європейським досвідом поділились науковці з провідних університетів Польщі.

За матеріалами юридичного факультету КНУ