Загальні збори, присвячені вступній кампанії

10.07.2018

Уже 12 липня стартує прийом заяв і документів для Вступу-2018 до закладів вищої освіти України.

З цієї нагоди, 10 липня 2018 року, в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулися загальні збори представників відбіркових комісій факультетів та інститутів КНУ.

Участь у ньому взяли проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Бугров, відповідальний секретар Приймальної комісії Андрій Креневич, голова профспілкової організації Володимир Цвих, директори інститутів і декани факультетів КНУ та інші співробітники.

Доповідачі поінформували присутніх про те, як буде проходити Вступна кампанія-2018, розповіли про особливості цьогорічного вступу та прийому документів, ознайомили з графіком роботи тощо.

Детальніше з правилами прийому можна ознайомитися на сайті Приймальної комісії.

Стежте у facebook за офіційними сторінками КНУ, там буде оперативно висвітлюватися уся важлива інформація та хід Вступної кампанії-2018: