Підвищення кваліфікації у ННЦ радіаційної безпеки

14.06.2018

Навчально-науковий центр радіаційної безпеки нашого університету з 28 травня 2018 року по 2 червня 2018 року проводив підвищення кваліфікації з радіаційної безпеки фахівців Республіканського державного підприємства «Інститут ядерної фізики» Міністерства енергетики Республіки Казахстан.

Під час активного професійного спілкування проводився порівняльний аналіз нормативно-правових актів з радіаційної безпеки  двох держав. Зокрема, зацікавленість та жваве обговорення викликало питання впровадження культури безпеки при використанні джерел іонізуючого випромінювання, поводження в радіоактивними відходами.

Всі завдання були успішно виконані у повному обсязі.

Ми пишаємось тим, що з усіх навчальних центрів на пострадянському просторі було обрано саме Україну, наш Навчально-науковий центр радіаційної безпеки Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Асламова Л. І., директор ННЦ радіаційної безпеки