Інститут післядипломної освіти розпочав прийом документів

16.05.2018

В Інституті післядипломної освіти КНУ – гаряча пора: подати документи на вступ на деякі спеціальності можна до 31 травня.

У 2018 році суттєво змінилися правила вступу до закладів вищої освіти і, зокрема, до Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Найбільшу складність становить той факт, що прийом документів від охочих навчатися за ОС «Магістр» на найпопулярніших спеціальностях «Право», «Психологія» і «Туризм» розпочинається 14 травня і завершується через 2 тижні 31 травня.

Тож, ознайомтеся із новим графіком прийому документів і встигніть приїхати до приймальної комісії ІПО до 31 травня!

Графік роботи приймальної комісії ІПО:

Понеділок – п’ятниця: з 9.00 до 17.00, субота: з 9.00 до 14.00.

Разом із тим повідомляємо, що прийом документів на ОС «Бакалавр» за спеціальностями «Право» та «Психологія», так само як і на ОС «Магістр» за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» триватиме до 26 липня.

Детальніше – на сайті ІПО КНУ.