Музичний дарунок від Сільвіо Вілера

06.03.2018

Знаменитий диригент вітатиме нашу весну «Класикою Данії».

Напередодні Міжнародного дня прав жінок і миру та на честь відкриття ІІ-го півріччя V ювілейного мистецького сезону Сільвіо Вілер та Новий симфонічний оркестр «Золоті ворота Києва» зіграють святковий концерт класичної музики у стінах Мистецького салону Київського університету.

Сільвіо Віллер – відомий у світі диригент, який збирав найбільші концертні аудиторії і має величезну кількість шанувальників. Його виступи завжди були тріумфальними. У Мистецькому салоні КНУ виступи маестро – хороша традиція. Він називає себе другом Університету, дає високу оцінку акустиці залу і емоціям, які отримує тут від глядачів.

Тож, поціновувачі майстерності та класики, маєте нагоду отримати гарний подарунок.

Чекаємо вас 7 березня о 18 годині в 321 аудиторії Червоного корпусу Університету.