Загальні збори співробітників Університету в ІПО

11.01.2018

В Інституті післядипломної освіти КНУ 11 січня 2018 року відбулися другі загальні збори працівників Університету.

Нагадаємо, що з 9 січня і до 23 лютого 2018 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка проходитиме навчання із питань основ нормативно-правового забезпечення діяльності вищих навчальних закладів, охорони праці та техніки безпеки, пожежної безпеки, цивільної оборони, обліку матеріальних цінностей тощо, а також останніх змін чинного законодавства у сфері освіти. Навчання організоване відповідно до наказу Ректора № 1107-32 від 05.12.2017 р. «Про організацію роботи окремих категорій працівників у січні-лютому 2018 року».

Участь у навчанні візьмуть понад 1000 слухачів.

Основними локаціями для навчання, що розпочнеться уже 17 січня, стануть актові зали Головного корпусу Університету та Інституту післядипломної освіти, а також аудиторії Наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича та ін.

Сьогодні з присутніми зустрілися проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Бугров, директор Інституту післядипломної освіти Олександр Рожко, директор Навчально-наукового центру державного управління та фінансового контролю Ірина Дрозд та проректор з адміністративно-господарської роботи Сергій Легкий. Вони ознайомили учасників зборів із планом роботи, розповіли про нюанси нового графіку та відповіли на всі запитання, отримані від зали.

Із детальною інформацією та графіками проведення занять можна ознайомитися на сайті ІПО.

Додаткова консультація за номерами телефону – (044) 521-33-27, 521-35-60.