Трудовий колектив КНУ схвалив Звіт ректора про роботу (2017)

28.12.2017

27 грудня 2017 року в Актовій залі за наявності кворуму делегатів від усіх структурних підрозділів відбулися збори трудового колективу КНУ імені Тараса Шевченка.

Із Звітом, що попередньо був розміщений на сайті університету та виданий друком, виступив ректор КНУ академік Леонід Губерський. Він детально прокоментував усі розділи звіту, звернувши особливу увагу на найбільш важливі сфери діяльності Університету, на вже досягнутих показниках і тих завданнях, що  їх належить виконати у майбутньому. Головний меседж ректора полягав у тому, що досягнувши високих здобутків, у тому числі і визнання у міжнародних рейтингах, що з року в рік покращуються і зростають, колектив  університету  не повинен спочивати на лаврах, а наполегливо працювати, підтверджуючи свій імідж кращого ВНЗ країни в освітній  галузі та науковій діяльності.

Після обговорення Збори трудового колективу схвалили звіт ректора про роботу у 2017 році.