Вручення нагород на підсумковій Вченій раді року

07.12.2017

Останнє у цьому календарному році засідання Вченої ради розпочалося з урочистої частини, під час якої ректор Університету Л. В. Губерський привітав і вручив диплом і пам’ятну медаль «Почесний доктор КНУ імені Тараса Шевченка» директору Інституту теоретичної фізики  ім. М. М. Боголюбова НАН України, віце-президенту НАН України Анатолію Глібовичу Загородньому.

Леонід Губерський підкреслив, що професор А. Г. Загородній упродовж тривалого часу сприяє розвитку наукової співпраці між НАН України та Університетом. Він є керівником Відділення цільової підготовки з боку НАН України, а також науковим керівником спільного підрозділу факультету радіофізики електроніки та комп’ютерних систем та ІТФ – відділу теорії та моделювання плазмових процесів. Професор А. Г. Загородній тривалий час читав лекційний курс теорії плазми на кафедрі фізичної електроніки факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем, зі співробітниками якої співпрацює упродовж тривалого часу.

Виконавчий директор фонду «Українське народне посольство» Кочубинський Павло Михайлович від імені першого Президента України Л.М. Кравчука та за його дорученням вручив Орден слави Інституту Конфуція КНУ імені Тараса Шевченка за сприяння у розвитку наукової і культурної взаємодії між Україною та Китаєм.

Продовжуючи урочисту частину, голова Вченої ради Л. В. Губерський повідомив, що відповідно до указу Президента України №398/ 2017 за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня проректора з науково-педагогічної роботи Університету Володимира Анатолійовича Бугрова й співробітника науково-дослідної частини Василя Борисовича Павлова, а також присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України» завідувачу кафедри порівняльного і європейського права інституту міжнародних відносин Віктору Івановичу Муравйову.

Ректор Університету Л. В. Губерський повідомив, що відповідно до наказу т.в.о. Міністра оборони України Івана Степановича Руснака за особистий внесок у справу розвитку Збройних сил України, підготовку військових висококваліфікованих фахівців, багаторічну плідну науково-педагогічну діяльність, високий професіоналізм та з нагоди Дня захисника України нагороджено Подякою Міністерства оборони України головного бухгалтера Університету Валентину Петрівну Денисенко, начальника юридичного відділу Ірину Володимирівну Саленко; медаллю «За сприяння збройним силам України» – декана юридичного факультету Івана Сергійовича Гриценка й директора інституту міжнародних відносин Валерія Володимировича Копійку; відзнакою «Знак пошани» – проректора з науково-педагогічної роботи Володимира Анатолійовича Бугрова.

Президент АН вищої школи України Олександр Григорович Наконечний повідомив, що у листопаді цього року виповнилося 25 років АН ВШ України, становлення якої відбувалося у стінах Університету. З цієї нагоди було випущено ювілейну медаль «25 років Академії наук вищої школи України». Рішенням президії АН ВШ України за сприяння розвитку Академії цією медаллю нагороджується академік АН ВШ України, ректор КНУ імені Тараса Шевченка Леонід Васильович Губерський.

За матеріалами з сайту Вченої ради