Лауреат Нобелівської премії Харальд цур Хаузен прочитає лекцію у КНУ

13.09.2017

19 вересня 2017 року  о 11:00   в 329 аудиторії Головного навчального корпусу КНУ імені Тараса Шевченка відбудеться лекція відомого німецького медика і вченого, лауреата Нобелівської премії 2008 року у сфері медицини  і фізіології – Харальда цур Хаузена.

Лекція відбудеться за ініціативи Студентського парламенту КНУ в рамках спільного проекту Малої академії  наук України і Громадської спілки «Європейська мала академія наук» «Лекції майбутнього», що забезпечує відкритий діалог юних науковців з всесвітньовідомими вченими.

Харальд цур Хаузен – німецький медик і вчений, лауреат Нобелівської премії у сфері медицини і фізіології 2008 року.
Цур Хаузен отримав дану премію за встановлення ролі папілома вірусів у розвитку раку шийки матки («for his discovery of human papilloma viruses causing cervical cancer»). В даний час – почесний професор Німецького центру дослідження раку (DKFZ, Deutsches Krebsforschungszentrum) в Гейдельберзі.