Офіційна інформація

25.11.2020

Останнім часом деякими каналами комунікації поширювалися повідомлення про наміри перенести чи зірвати вибори ректора КНУ імені Тараса Шевченка. Організаційний комітет вже офіційно спростовував таку інформацію, а вчорашнє звернення в.о. ректора Леоніда Губерського із закликом до спільноти прийти і виконати свій громадянський обов’язок мало б зняти всі непорозуміння щодо цього питання.

Та, на жаль, чутки продовжують поширюватися. Зокрема голова громадської організації «Бюро з роботи протидії організованій злочинності та корупції» Антон Шаповал надсилає листи на електронні скриньки державних органів влади, засобів масової інформації та співробітників Університету зі звинуваченнями керівництва КНУ імені Тараса Шевченка в намаганнях зірвати вибори ректора, що дезінформує колектив та шкодить іміджу Університету.

За таких обставин КНУ буде діяти відповідно до чинного законодавства України і звернеться до суду з позовом на ГО «Бюро з роботи протидії організованій злочинності та корупції» щодо захисту честі, гідності та ділової репутації Університету.

Принагідно повідомляємо: вибори ректора КНУ відбуваються сьогодні, 25 листопада 2020 року, голосування проходить на шести дільницях із дотриманням всіх протиепідеміологічних  норм і триватиме до 15:00. Далі – підрахунок голосів й оголошення результатів.

knu.ua/content/upload/2016/834952209.jpeg