Засідання Бібліотечної Ради Університету

30.06.2016
У Науковій бібліотеці ім. М. Максимовича, в рамках роботи Бібліотечної Ради Університету, 29 червня відбулося робоче засідання, в якому взяли участь директор Наукової бібліотеки Олег Сербін, керівник Служби інформаційного моніторингу Марина Назаровець та уповноважені представники редакцій журналів, що увійшли у ТОП-10 рейтингу наукових видань Київського національного університету імені Тараса Шевченка щодо відповідності умовам їхнього включення до світових реферативних та наукометричних баз станом на 29.04.2016 р.

Учасники зустрічі розглянули механізм співпраці редакцій журналів з Науковою бібліотекою, зокрема, терміни та технічні особливості процесу створення та реєстрації цифрових ідентифікаторів DOI для публікацій наукових журналів Університету. Окрім того, обговорили питання індексації періодичних видань КНУ у міжнародних базах даних, потребу приведення списків використаних джерел до міжнародних стандартів тощо.