КНУ уклав Договір із Державною службою зайнятості

23.06.2016
23 червня 2016 року відбулося підписання Договору про співробітництво між КНУ імені Тараса Шевченка та Державною службою зайнятості (Центральним апаратом). Сторони мають на меті спільно реалізовувати проекти у сфері сприяння зайнятості молодих фахівців.

«Проблема безробіття серед молоді стоїть досить гостро. Станом на 1 червня 2016 року кількість зареєстрованих безробітних віком до 35 років становила – 158, 9 тисяч осіб. Тож інформування студентів про основні тенденції локального ринку праці, вимоги роботодавців до шукачів роботи, проведення системи заходів щодо сприяння працевлаштуванню молоді, передбачені Договором про співробітництво, мають велике значення», – переконаний очільник Центрального апарату Державної служби зайнятості Сергій Кравченко.

«Підписання Договору про співробітництво з Центральним апаратом Державної служби зайнятості, за дорученням нашого ректора, є насправді важливим кроком у поліпшенні якості освіти, й покращенні рейтингів університету. На сьогоднішній день оцінка випускників роботодавцями,службою зайнятості, кадровими установами складає значну частку якості освіти», – зазначив проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Бугров.

За його словами колишні напрацювання, що були раніше успішними, через зміни в державній службі зайнятості, в об’єднаннях роботодавців втратили свою актуальність.«Ми працюємо фактично на горизонтальних зв’язках з підприємствами, організаціями, установами,тож сподіваємося, що підписання Договору допоможе перейти до цивілізованого формування політики зайнятості випускників університету», – підкреслив проректор.

Тетяна Воротняк