МОБІЛЬНІСТЬ В ОСВІТІ – ОДИН ІЗ ФАКТОРІВ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ДЕРЖАВИ

11.07.2012
Конкурсна комісія програми "100+100+100" Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України рекомендувала для проходження навчання та стажування у провідних навчальних та наукових центрах 43 представників Київського національного університету імені Тараса Шевченка за рахунок коштів державного бюджету України. Серед них – 16 студентів, 10 аспірантів та 17 наукових та науково-педагогічних працівників.
Академічна мобільність відіграє важливу роль у розвитку міжнародного співробітництва та освіти, сприяє науково-технічному розвитку між навчальними закладами, науковими центрами країн світу. У 2011 році на навчання та стажування Київським національним університетом імені Тараса Шевченка кордон було відправлено 1168 осіб, серед них 686 викладачів та науковців, 482 студенти та аспіранти. 40 осіб було відправлено за програмою "100+100+100". Найбільшу кількість науковців прийняли такі країни як Німеччина, Франція, Чехія, Польща, КНР, США, Австрія, Росія, Іспанія, Норвегія та інші країни.
Вітаємо переможців конкурсу:

СТУДЕНТИ:

П.І.П. Факультет Країна навчання/стажування Місце
навчання/стажування

1. Корнюшин Василь Олексійович ННЦ "Інститут біології" Німеччина Гейдельберзький університет Рупрехта-Карла.
2. Алам Христина -Бітхіка Махбубулівна Інститут міжнародних відносин США Університет Пітсбурга.
3. Бровко Олександра Миколаївна Інститут міжнародних відносин Швейцарія Університет Берну.
4. Ходжаян Алла Рубенівна Економічний факультет Великобританія Лондонська школа бізнесу і фінансів.
5. Малевич Марина Вікторівна Економічний факультет Великобританія Лондонська школа бізнесу і фінансів.
6. Галицька Євгенія Ігорівна Географічний факультет Німеччина Лейпцігський університет.
7. Сінькевич Андрій Олександрович Географічний факультет Швеція Уппсальський університет.
8. Гвоздецький Євгеній Павлович Фізичний факультет Австрія Віденський університет.
9. Кушнір Катерина Юріївна Фізичний факультет Франція Університет Бордо-1.
10. Лесюк Андрій Іванович Фізичний факультет Франція Університет Бордо-1.
11. Крачко Тетяна Володимирівна Хімічний факультет Франція Університет Поля Сабат'є, м.Тулуза.
12. Козьякова Марія Сергіївна ННЦ "Інститут біології" Великобританія Університет Імперіал Коледж.
13. Присяжнюк Альона Ігорівна ННЦ "Інститут біології" Великобританія Університет Ноттінгему.
14. Мановицька Дарія Олександрівна Факультет кібернетики Австрія Віденський технічний університет.
15. Григанська Поліна Андріївна Інститут міжнародних відносин Німеччина Гейдельберзький університет імені Карла Рупрехта.
16. Севертока Ганна Володимирівна Інститут міжнародних відносин Великобританія Лондонський університет. . Unlock iPhone. amazon couponsландшафтные проекты, ландшафтный дизайн днепропетровск тут компания Фазенда. тут можно посмотреть всю недвижимость в кривом роге , узнать подробнее на сайте. появились инструменты Dremel в Украине. оптика, другие запчасти рено трафик здесь

АСПІРАНТИ:

1. Грибова Марія Ігорівна ННЦ "Інститут біології" Великобританія Королівський університет Белфасту.
2. Коржевська Олена Петрівна Факультет кібернетики Німеччина Бранденбурзький технічний університет.
3. Іваницька Ірина Віталіївна Фізичний факультет Нідерланди Утрехтський університет.
4. Василенко Антон Олександрович Радіофізичний
факультет Португалія Новий Лісабонський університет.
5. Бєлобродов Дмитро Олександрович ІВТ Франція Ліонський національний інститут прикладних наук.
6. Могильчак Катерина Юріївна Фізичний факультет Франція Політехнічна школа м. Париж.
7. Баглай Ярослав Васильович Хімічний факультет Франція Університет Поля Сабат'є, м.Тулуза.
8. Малишенко Анна Ігорівна Хімічний
факультет Німеччина Університет Дюйсбург-Ессен.
9. Поліщук Катерина Анатоліївна Хімічний факультет Франція Страсбурзький університет.
10. Сенчик Ганна Андріївна Хімічний факультет Нідерланди Лейденський університет.

НАУКОВІ ТА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ:

1. Любченко Ганна Антонівна Інститут високих технологій США Університет Колорадо м. Денвер.
2. Толстанова Ганна Миколаївна ННЦ "Інститут біології" США Каліфорнійський університетм. Лос-Анжелес.
3. Шкільняк Оксана Степанівна Факультет кібернетики Франція Університет Тулуза 3.
4. Хусаінов Денис Яхьєвич Факультет кібернетики Німеччина Університет Констанца.
5. Шатирко Андрій Володимирович Факультет кібернетики Нідерланди Технічний Університет Дельфта.
6. Розлач Захар Валерійович Географічний факультет Німеччина Мюнхенський технічний університет.
7. Віршило Іван Вікторович Географічний факультет Фінляндія ніверситет Оулу.
8. Безшийко Олег Анатолійович Фізичний
факультет Франція Університет Париж 11 - Орсе.
9. Козак Павло Миколайович Астрономічна обсерваторія Японія Національна астрономічна обсерваторія Японії.
10. Козаченко Віктор Васильович Фізичний факультет Франція Стразбурзький інститут електроніки твердих тіл та систем.
11. Гріщенко Людмила Миколаївна Хімічний факультет Великобританія Університет м. Йорк.
12. Знов'як Катерина Олександрівна Хімічний факультет Іспанія Університет Валенсії.
13. Роїк Олександр Сергійович Хімічний факультет Франція Університет Орлеану.
14. Павліщук Анна Віталіївна Хімічний факультет США Університет Дрексель, м.Філадельфія.
15. Старова Вікторія Сергіївна Хімічний факультет Франція Університет Поля Сабатьє, м.Тулуза.
16. Порхун Олена Володимирівна Факультет кібернетики Іспанія Барселонський університет.
17. Білоцький Сергій Дмитрович Інститут міжнародних відносин Німеччина Університет Юста Лібіга Гісен

Управління міжнародного науково-технічного
співробітництва на інноваційних технологій університету