Студенти КНУ імені Тараса Шевченка обурені черговою брудною провокацією і вимагають припинити безчинства екстремістів від псевдо- студентства

30.11.2011

30 листопада близько 8-ої години ранку група молодиків намагалася вивісити на стінах Червоного корпусу КНУ постер, на якому були розміщені образливі тексти проти міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника. Побачивши охорону університету, що наближалася до них, молодики ганебно втекли. Згодом в Інтернеті з`явилися повідомлення, в яких дії хуліганів приписують студентам Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Студентський парламент університету від імені всіх студентів уповноважений вкотре рішуче заявити, що студенти університету жодним чином непричетні, як до цієї, так і до інших брудних акцій, які влаштовують певні деструктивні сили, прикриваючи свої вчинки авторитетом нашого ВНЗ. Жодного з наших студентів немає і на відео, що згодом з`явилося в Інтернеті. Студентський загал вкрай обурений , вимагає виявити авторів подібних ганебних вчинків і нарешті припинити коїти ім`ям університету антисуспільні дії, в яких вони ніколи не брали і не братимуть участі.
Студентський парламент КНУ імені Тараса Шевченка