Студенти мали можливість поспілкуватися білоруською з міністром

24.09.2011
2З вересня 2011 року міністр освіти Республіки Білорусь Сергій Олександрович Маскевич відвідав Київський національний університет імені Тараса Шевченка.
Міністр побував у Центрі білоруської мови та культури Інституту філології , де за круглим столом, у дружній атмосфері поспілкувався з проректором з науково-педагогічної роботи Бугровим В. А., директором Інститут філології Семенюком Г. Ф., викладачами та студентами-білорусистами.

Під час розмови Сергій Олександрович поцікавився як студенти бачать свою подальшу професійну діяльність та чи були уже на стажуванні у Білорусі. Варто підкреслити, що з міністром наші студенти впевнено вели діалог білоруською. Вони переконані в тому, що після закінчення навчання стануть висококваліфікованими перекладачами, викладачами, науковцями. Викладач білоруської Надія Петрівна Шостак розповіла про заплановане на листопад стажування у Білоруському Державному університеті. До речі, КНУ єдиний в Україні виш, де вивчається білоруська мова.