Журналістам, авторському активу, читачам газети „Київський університет”

22.10.2009
Сердечно вітаю колектив редакції, авторський актив і читачів із 80-річчям з дня народження газети „Київський університет”. Усі ці роки вона була дзеркалом життя величезного й потужного організму, яким є Київський національний університет імені Тараса Шевченка, його літописом.
25 жовтня 1929 року вийшов у світ перший номер газети під назвою „Кузня освіти”. Відтоді газета разом із університетом набирала сил, неупереджено й послідовно висвітлюючи непрості процеси його життя. Змінювалися назви газети, її формат, вигляд, автори. Але завжди газета залишалася справді університетською за своєю суттю.
Не маю сумніву, що найкращі традиції та здобутки газети-ювіляра будуть і надалі тривати та збагачуватися, зростатиме коло її читачів.
Бажаю всім, хто творить і читає газету „Київський університет”, нових творчих ідей, добра, енергії, міцного здоров’я та особистих гараздів кожному зокрема. Хай праця ваша буде приємною, а досягнення відчутними!

Леонід Губерський,
ректор університету