Подяка від військових

20.06.2022

На адресу КНУ надійшла Подяка командування однієї з військових частин ЗСУ, якою відзначено колектив Інформаційно-обчислювального сектору ННІ журналістики.

«Висловлюємо щиру подяку співробітникам Інформаційно-обчислювальному сектору Навчально-наукового інституту журналістики за допомогу в захисті України від російської агресії. Збройні сили України високо цінують підтримку народу, спрямовану на досягнення перемоги над ворогом», – йдеться у листі подяки.

Історія співпраці з частиною розпочалася з того, що до її лав було призвано доцента кафедри соціальних комунікацій ННІ журналістики Сергія Соловйова. Так, допомагаючи колезі, зав’язалася тісна співпраця з вояками, які захищають нашу державу від агресора.

Тримаймо стрій і разом наближаємо Перемогу.