Ключове завдання – дбати про безпеку працівників і студентів!

13.01.2022

Комфортні й безпечні умови навчання для всіх учасників освітнього процесу є ключовими напрямами діяльності керівництва й працівників адміністративно-господарської частини Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Відповідно до актуальних господарських завдань, особливу роль у КНУ імені Тараса Шевченка відіграє забезпечення пожежної безпеки в навчальних підрозділах, гуртожитках, лабораторних і житлових корпусах ЗВО.

Під керівництвом проректора з науково-педагогічної роботи (адміністративно-господарська робота) Олега Федевича було організовано роботи зі встановлення систем автоматичної пожежної сигналізації з можливостями для оповіщення про пожежу та подальшого управління евакуацією в підрозділах Університету. Упродовж 2021 року зазначеними системами було оснащено й дообладнано такі підрозділи й приміщення КНУ імені Тараса Шевченка:

• гуртожиток № 11 (вул. Ломоносова, 45);
  • гуртожиток № 21 (Інститут післядипломної освіти, вул. Васильківська, 36);
  • спальний корпус Українського фізико-математичного ліцею (пр. Академіка Глушкова, 6);
  • економічний факультет (вул. Васильківська 90-А);
  • Інститут післядипломної освіти (вул. Васильківська, 36);
  • НДІ фізіології (ННЦ «Інститут біології та медицини», пр. Академіка Глушкова, 2);
  • лабораторний корпус (ННЦ «Інститут біології та медицини», вул. Васильківська, 98).

За словами проректора з адміністративно-господарської роботи, системи автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу й управління евакуацією розроблені, як злагоджений комплекс технічних приладів і засобів, здатних своєчасно виявити потенційно небезпечні фактори пожежі (ідеться про фіксацію надмірних тепла, а також наявність диму, полум’я тощо), щоб подати тривожні сигнали оповіщення про пожежу тим, хто перебуває в приміщенні, і безпосередньо черговому.

«Керівництво Університету продовжуватиме роботи щодо забезпечення структурних підрозділів, будівель і приміщень КНУ подібними комплексами, адже у випадку виникнення екстремальних умов це дозволить зберегти здоров’я й життя працівників і студентів, а також убезпечить від знищення матеріальні ресурси ЗВО», – поділився планами щодо подальшого проведення таких робіт проректор Олег Федевич.

За інформацією адміністративно-господарської частини