Визначено проєкти-переможці українсько-китайської співпраці на 2022-2023 роки

12.01.2022

У конкурсі спільних проєктів, які фінансуються українською стороною в рамках програми науково-технічного співробітництва між Україною та КНР, – три від КНУ імені Тараса Шевченка.

Серед переможців українсько-китайських білатеральних проєктів такі:

• «Характеристики виживання та механізми інактивації модельних вірусів під час переробки відходів біомаси та повторного використання ресурсів у контексті біологічної безпеки». Керівник Олексій Шевченко, старший науковий співробітник, доцент кафедри вірусології ННЦ «Інститут біології та медицини».
  • «Бозе-Ейнштейна в якості кандидата темної матерії». Керівник Олександр Якименко, доцент кафедри квантової теорії поля фізичного факультету.
  • «Розробка методики аналізу просторових характеристик наногеометрії шорсткості поверхонь тертя на основі даних диференційно-фазових вимірювань в лазерних інтерферометричних системах з акустооптичною розгорткою». Керівник Сергій Колєнов, доцент кафедри квантової радіофізики факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем.

Бажаємо науковцям успішної реалізації власних досліджень!

За інформацією НДЧ КНУ