Тижневик «Освіта» відзначив досягнення освітян КНУ

14.03.2019

Колектив Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка продовжує здобувати нові нагороди за досягнення у сфері освіти.

Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик «Освіта» щороку проводить опитування своєї багатотисячної читацької аудиторії, щоб створити рейтинги знакових освітян і найкращих навчальних закладів України. За результатами опитувань представники адміністрації українських ЗВО, викладачі й дослідники здобувають почесні відзнаки, що є символічним визнанням їхніх здобутків у освітянській царині.

Професорсько-викладацькому колективові Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка вдалося вибороти почесну відзнаку в галузі вищої освіти «За новаторство у впровадженні дуальної освіти». За результатами читацького голосування саме Інститут журналістики визнано «Лідером-2019».

Директора ІЖ КНУ Володимира Різуна нагороджено дипломом за сподвижництво в модернізації підготовки креативних фахівців для медійної галузі України. Директора Інституту журналістики удостоєно звання «Кращий освітянин 2018 року» в номінації «Засвіти вогонь».

Звання «Кращий освітянин–2018» виборов також доцент Інституту журналістики Іван Забіяка. Науковця відзначено в освітній номінації «Народ мій завжди буде», а винагороджено Івана Забіяку за роботу з упорядкування й підготовки текстів книжки Матвія Шестопала «Скільки років українцям?».

Колектив КНУ імені Тараса Шевченка щиро пишається професійними здобутками колег і бажає їм подальших успіхів на освітянській ниві!

За матеріалами Інституту журналістики КНУ