День відкритих дверей КНУ EXPO

Шановні керівники закладів середньої освіти України!

Київський національний університет імені Тараса Шевченка запрошує вас, учителів, школярів та їхніх батьків відвідати Загальноуніверситетський день відкритих дверей КНУ EXPO, що відбудеться в головному навчальному корпусі Університету (м. Київ, вул. Володимирська, 60) 1 червня 2019 року з 10:00 до 15:00 (Програма заходу).

Програма заходу передбачає презентації освітніх програм і фахові консультації від університетських експертів у рамках роботи виставкових і профорієнтаційних платформ, надання вичерпної інформації та поради щодо Вступної кампанії-2019 для майбутніх абітурієнтів, їхніх батьків чи родичів, а також екскурсії до університетських музеїв, захопливі конкурси, цікаві тематичні воркшопи й ґрунтовно розроблену культурно-розважальну частину.

Університетська локація головного корпусу згуртує на освітньому фестивалі представників усіх навчальних підрозділів КНУ, співробітників Підготовчого відділення, Приймальної комісії, університетських студентів і їхніх викладачів. І все це – задля того, аби допомогти майбутнім вступникам обрати свій шлях до успішного майбутнього.

Участь у заході – безкоштовна. Упродовж «КНУ EXPO 2019» школярі 7–11 класів отримають для себе корисну інформацію й зможуть весело й цікаво провести вільний час.

У заході можуть брати участь усі охочі, для проведення групових екскурсій просимо зв’язатися з організаційним комітетом: Центр Комунікацій КНУ імені Тараса Шевченка, e-mail: stratcom@univ.kiev.uа.

Із нетерпінням чекаємо вас на захопливій і незабутній події – Загально університетському дні відкритих дверей «КНУ EXPO 2019»!

Центр комунікацій КНУ імені Тараса Шевченка

Інформаційно-обчислювальний центр університету

© Всі права захищені 1995-2019