Вступне слово ректора

Дорогі друзі!

ФотоРадий вітати Вас на офіційному сайті провідного вищого навчального закладу України - Київського національного університету імені Тараса Шевченка!

Заснований 1834 року, Київський університет може пишатися не одним поколінням вчених, викладачів та студентів, які зробили гідний внесок у розвиток науки, освіти, культури та суспільно-політичного життя держави. Проходили десятиліття, змінювалися генерації випускників, кожна з яких лише примножувала велич і славу аlma mater.

З року в рік університет посилює свої лідерські позиції в галузях освіти, науки та культури України і світу. Велику відповідальність на університетський колектив покладено Указом Президента України "Про заходи щодо підвищення статусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка" від 5 травня 2008 року, який створив передумови для перетворення університету в головний навчально-науковий центр України із підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів вищої кваліфікації.

Київський національний університет імені Тараса Шевченка сьогодні - це класичний університет дослідницького типу, головним завданням якого є навчально-виховна, науково-дослідницька та інноваційна діяльність. Основу сучасної концепції розвитку університету становить підготовка висококваліфікованих фахівців, конкурентоздатних на ринку праці, впровадження існуючих і розробка нових інформаційно-комунікаційних технологій для навчальної та наукової роботи, постійна модернізація науково-дослідницької діяльності та подальша інтеграція у європейський освітній, науковий і інформаційний простір.

Бажаю абітурієнтам вірного вибору майбутнього фаху, студентам та аспірантам - успішного навчання, а колегам - плідної праці на славу вітчизняної науки та освіти! Сподіваюсь, що веб-сайт Київського національного університету імені Тараса Шевченка стане Вам у нагоді.

Ректор університету,
Академік Національної академії наук України, доктор філософських наук, професор,
Герой України
Леонід Васильович Губерський

Інформаційно-обчислювальний центр університету

© Всі права захищені 1995-2021