Проректор з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток)
доктор економічних наук, професор
Рожко Олександр Дмитрович

Рожко Олександр Дмитрович

Телефон / Факс (+38 044) 239-32-60
E-mail: rozhko@univ.kiev.ua

Народився 30 травня 1981 року у м. Полоцьк Вітебської області.

У 2004 році закінчив економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фінанси» та здобув кваліфікацію магістра економічних наук (диплом з відзнакою).

У 2004–2006 рр. навчався в аспірантурі за спеціальністю 08.04.01 «Фінанси, грошовий обіг і кредит» (кафедра фінансів, грошового обігу та кредиту економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка).

З вересня 2006 року – асистент кафедри фінансів, грошового обігу та кредиту економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У січні 2007 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.04.01 «Фінанси, грошовий обіг і кредит» на тему: «Державний кредит у забезпеченні інвестиційно-інноваційного розвитку України».

З листопада 2008 року – доцент кафедри фінансів, грошового обігу та кредиту економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

З лютого 2010 року – заступник директора Інституту післядипломної освіти з навчальної роботи, доцент кафедри фінансів (за сумісництвом).

У червні 2011 року закінчив юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» (спеціалізація «Цивільне право») та здобув кваліфікацію магістра права (диплом з відзнакою).

З листопада 2015 року – директор Інституту післядипломної освіти, професор кафедри фінансів (за сумісництвом).

У квітні 2017 року захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.08 «Гроші, фінанси і кредит» на тему: «Державні фінанси у забезпеченні макроекономічної стабільності в Україні».

У лютому 2018 року призначений на посаду проректора з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток).

Голова Постійної бюджетно-фінансової комісії Вченої ради Університету.
Заслужений економіст України (2016 р.)

Інформаційно-обчислювальний центр університету

© Всі права захищені 1995-2020