Оптико-механічний коледж Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Заснування: Оптико-механічний коледж Київського національного університету імені Тараса Шевченка створено на базі Київського оптико-механічного технікуму, який веде свою історію від 1956 р. Коледж заснований на державній формі власності. Оптико-механічний коледж – це єдиний навчальний заклад в Україні, який здійснює підготовку техніків оптичної галузі для оборонної промисловості (космічної та ракетної техніки) та техніків з конструювання медичних оптичних приладів. До складу Коледжу з 1970 р. входить відділення в м. Ізюмі Харківської області, що засновано в 1948 р.

Матеріально-технічна та навчально-методична база Коледжу дозволяє вести підготовку кваліфікованих фахівців. Організація навчального процесу проходить на високому методичному рівні за допомогою використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. Студенти Коледжу беруть участь у районних та міських спортивних змаганнях і олімпіадах, де посідають призові місця. Випускники Коледжу мають можливість продовжити навчання на ІІ-му курсі Київського національного університету імені Тараса Шевченка за умови вступу на споріднену спеціальність.

Освітні програми: оптотехніка; фотоніка та оптоінформатика; оптоелектронні прилади; розробка програмного забезпечення; облік і оподаткування; економіка підприємства; інформаційна діяльність підприємства; видавнича справа та редагування.

Директор: Дорожко Тетяна Панасівна

Наявність гуртожитку: Так

Адреса: 01010, м. Київ, вул. Левандовського, 6 (ст. м. «Арсенальна»)

Телефон/Факс: (044) 280-23-09, (044)521-33-21

E-mail: komt@online.ua

Web: www.omc.univ.kiev.ua

Інформаційно-обчислювальний центр університету

© Всі права захищені 1995-2017