День хіміка - 2007

29.05.2007
День хіміка викладачі та студенти хімічного факультету відсвяткували 25 травня цього року. Відкрив свято “Музичний ранок”, організований перед корпусом хімічного факультету, у ході якого проводитися найрізноманітніші конкурси: жіночий армреслінг, перетягування канату та веселі естафети.

Офіційна частина свята розпочалася парадом хіміків, який відкрив декан хімічного факультету Юліан Воловенко. Він привітав хіміків зі святом, та нагородив дипломами авторів найкращих виступів на VIII Всеукраїнській хімічній конференції студентів та аспірантів. Почесними дипломами були також нагороджені студенти-хіміки переможці в різних спортивних змаганнях серед студентів Київського університету. Завершилася урочиста частина підписанням жартівливого “Універсалу єдності” між студентами та деканатом хімічного факультету.

Крім того відбулася прес-конференція викладачів хімічного факультету та святковий концерт.