Новини про міжнародні зв’язки

21.05.2007
З 11 по 20 травня цього року в Київському університеті перебував Почесний доктор Київського університету, професор соціології університету міста Констанц (Німеччина) Рой Ерхард Він. Головною метою візиту була передача його повноважень, як відповідального по співпраці з Київським університету доктору біології університету Констанц пані Елізабет Гросс.

У зв’язку з цим 18 травня проф. Він зустрівся з ректором Київського університету академіком Віктором Скопенком. Під час зустрічі пан Він подякував ректору і Управлінню міжнародних зв’язків Київського університету за сприяння у плідній співпраці між Київським та Константцьким університетами на протязі 15 років та висловив сподівання, що зв’язки між університетами будуть надалі зміцнюватися та розвиватися.

Ректор університету Віктор Скопенко, в свою чергу, подякував професору Віну за його багаторічну плідну роботу та вручив йому відзнаку Вченої Ради Київського університету, яка є найвищою університетською нагородою.