Результати конкурсу "Містер економіст 2007"

11.04.2007
Щорічний весняний конкурс «Містер економіст» відбувся на Економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка 3 квітня 2007 року.

За титул «Містер економіст» змагалося вісім студентів, які пройшли відбірковий тур у таких конкурсах: «Візитівка» (театралізоване представлення конкурсантів), загальний танок у стилі hip-hop, «Бізнес» (відповіді на економічні питання від члені журі), Домашнє завдання «Мій талант».

Оцінювало конкурсантів компетентне журі у складі доктора ек. н., проф., Базилевича В. Д., заступника декана з навчальної та виховної роботи к. ек. н., доцента кафедри економічної теорії, Ігнатюк А. І., завідуючої кафедрою фізичного виховання Київського національного університету імені Тараса Шевченка, дворазової олімпійської чемпіонки, Кочергіної Т. І., доцента кафедри фольклористики Інституту філології, автора музики Гімну Київського національного університету імені Тараса Шевченка, слів та музики Гімну економічного факультету Марчун О. В., Голови Ради студентів та аспірантів економічного факультету – Баграмяна Р. С., музикального продюсера телепроекту “Шанс” Бебешка В.

Цьогорічний конкур набув ще більшої популярності серед студентського загалу, а учасники знову здивували журі та вболівальників професійністю своєї підготовки та виконанням номерів. Вперше на сцені економічного факультету під час представлення „домашнього завдання” лунала скрипка та бас-гітара. Глядачі мали змогу побачити практично всі стилі сучасних танців (від рок-н-ролу до класичної хореографії), почути народні пісні, продивитись фрагменти виступів КВК. Приємно вразило якісне виконання конкурсантами українських народних танців та пісень.

Цьогорічними переможцями у відповідних номінаціях стали:

«Містер економіст 2007»
Олійник Дмитро- спеціальність “економічна теорія”, 2 курс;

«Перший віце містер економіст 2007»
Бабірад-Лазунін Володимир – спеціальність “фінанси”, 2 курс;

«Другий віце містер економіст 2007»
Копатько Назарій – спеціальність “фінанси”, 4 курс;

«Містер посмішка 2007»
Михайліченко Миколай – спеціальність “міжнародна економіка”, 1 курс;

«Містер інтелект 2007»
Жураковський Євген - спеціальність “менеджмент організацій”, 4 курс;

«Містер вишуканість 2007»
Вальчук Костянтин - спеціальність “економіка підприємства”,1 курс;

«Містер елегантність 2007»
Сидоренко Максим – спеціальність “облік і аудит”, 4 курс;

«Містер оригінальність 2007»
Лондар Олексій – спеціальність “міжнародна економіка”, 3 курс;

«Містер глядацьких симпатій 2007»
Копатько Назарій – спеціальність “фінанси”, 4 курс.