Визначено переможців першої в Україні олімпіади Cisco

19.03.2007
Фінал першої в Україні олімпіади Cisco відбувся в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка 16 березня 2007 року.

За нагороди боролися десять переможців відбірного туру - студенти українських вищих навчальних закладів, що продемонстрували свої практичні навички на мережному устаткуванні Cisco.

Переможцями олімпіади стали: Дмитро Самко, студент Харківського національного університету радіоелектроніки (І місце), Дмитро Соловйов, студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ІІ місце), Денис Сафонов, студент Української академії банківських справ Національного Банку України (ІІІ місце).

Крім цінних призів переможці Олімпіади одержали ваучери на безкоштовне навчання новітнім мережним технологіям у кращих Мережних академіях Cisco в Україні. Крім того, вони зможуть потрапити у фінал конкурсного добору молодих фахівців у Cisco у рамках програми Cisco Worldwide Sales Associates Program, що передбачає навчання по мережних технологіях в Амстердамі, а згодом і роботу в самій компанії. У будь-якому випадку Олімпіада дає студентам можливість не тільки продемонструвати свої таланти і знання, але і відкриває перед ними перспективу працевлаштування в компаніях-лідерах ІТ-індустрії.

Олімпіаду організувало представництво корпорації Cisco в Україні. В оргкомітет входять регіональна Мережна академія Cisco при інформаційно-обчислювальному центрі Київського національного університету ім. Тараса Шевченко (www.netacad.kiev.ua), регіональна Мережна академія Cisco при Тернопільському державному технічному університеті ім. Пулюя (www.networkacad.net), регіональна Мережна академія Cisco при Харківському національному університеті радіоелектроніки (www.netacad.org.ua), локальна Мережна академія Cisco при Вінницькому національному технічному університеті (www.netacad.vn.ua).