На філософському факультеті КНУ презентували "Крос-культурні дослідження суперечки"

19.12.2017

18 грудня2017 відбулася презентація нового наукового проекту кафедри логіки "Крос-культурні дослідження суперечки", що проводиться у співдружності з Університетом штату Меріленд (США).

Керівники проекту проф. Ірина Хоменко (Україна) і проф. Дейл Хемпл (США).  Заплановані дослідження спрямовані на вивчення ставлення українців до різних видів суперечок, дискусій, дебатів, а також аргументації та критики, що в них застосовуються.

Підсумки проекту планується оприлюднити в Україні на Восьмій міжнародній конференції «Викладання логіки та перспективи її розвитку» (травень 2018 р) та за кордоном на  Четвертій міжнародній конференції з риторики «Дні Іво Шкарича» (Хорватия, Постіра, квітень 2018) і на Дев’ятій конференції Міжнародного товариства з вивчення аргументації (Нідерланди, Амстердам, липень 2018).