Новини

Чемпіонат ВНЗ України з більярду

19.12.2017

14-17 грудня 2017 року у Чернівцях пройшов особисто-командний Чемпіонат вищих навчальних закладів України серед науково-педагогічних працівників з більярду «Триборство» – Кубок Ярослава Тарновецького.

У змаганнях взяли участь 29 спортсменів із 15-ти університетів, 8-ми регіонів та 9-ти міст України.

У командному заліку Чемпіоном України  стала команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка (склад: О. Безносюк, Р. Бобир, Р. Гавриленко, В. Ворона, О. Міхно, В. Уліч; сума місць 16), друге місце посіла команда Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка (сума місць 37) і третє місце – команда Воєнно-дипломатичної академії імені Євгенія Березняка (сума місць 41).

На турнірі спортсменів гостинно приймав дворазовий чемпіон світу, багаторазовий переможець міжнародних турнірів, заслужений майстер спорту Ярослав Тарновецький.

У 2017 році команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка впевнено перемогла в командному заліку, ставши триразовим чемпіоном України.