Студентська рада при МІП стане Всеукраїнською

14.12.2017

У квітні 2016 року при Міністерстві інформаційної політики України було створено Студентську раду – консультативно-дорадчий орган, до складу якого увійшли 12 студентів спеціальності «Міжнародна інформація» Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка. Успішність проекту на сьогоднішній день передбачає і розширення його формату.

16 грудня 2017 року буде проведено зустріч Студентської ради за участю Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця. Основна мета заходу – обговорення розширення формату ради до Всеукраїнського рівня. Близько 50 делегованих студентів з усіх регіонів України візьмуть участь у зустрічі.

Окрім того, планується обговорити важливі питання, що стосуються освітніх проектів з питань інформаційної безпеки та реалій українського інформаційного простору. Серед спікерів:  Дмитро Золотухін – заступник Міністра інформаційної політики України, перший український спікер міжнародної конференції з конкурентної розвідки, організованої німецьким Institute for Competitive Intelligence; Акім Галімов – автор проекту «Україна. Повернення своєї історії», журналіст; Олена Добржанська – директор Центру комунікацій КНУ імені Тараса Шевченка, кандидат політичних наук; Ганна Крисюк – генеральний директор «Книги рекордів України», радник президента СКУМО, власник журналу «БізнесWOMAN»; Кирило Бескоровайний – співзасновник і головний редактор науково-популярного журналу «Куншт», студент.

Студентська рада при МІП консультативно-дорадчий орган, що надає рекомендації та проводить консультації з питань формування інформаційної політики України, забезпечення незалежного інформаційного простору України та створення позитивних інформаційних приводів до знакових дат тощо.

Фото із сайту Студради при МІП