Зустріч геологів із школярами Лубенщини

14.12.2017

На початку грудня 2017 року викладачі та студенти ННІ «Інститут геології» відвідали низку шкіл м. Лубни ( Полтавська область), а саме Лубенську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів №6 (всього - 907 учнів), загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №8 (400 учнів), та один з найстаріших закладів Лубенщини загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1(784 учні).

Завідувач кафедри загальної та історичної геології, професор Іванік О. М., аспірант цієї кафедри Мазко А. Є. та один з найкращих студентів Інституту Лошаков Олег розповіли учням випускних класів цих шкіл про професію геолога, про Київський національний університет імені Тараса Шевченка, ННІ «Інститут геології», особливості вступу в 2018 р., організацію Олімпіади-2018 для профорієнтації вступників, поспілкувалися з директорами тавикладачами шкіл.

Діти слухали з великою увагою, ставили багато запитань. Сподіваємося, що з частиною з них ми зустрінемося в наступному році вже в стінах нашого ВНЗ.

Шунько В. В.

заступник директора ННІ «Інститут геології»