Семінар «Можливості платформи Web of Science для науковця»

13.12.2017

До уваги науковців, викладачів, аспірантів!

Із метою удосконалення рівня інформаційної грамотності та підвищення публікаційної активності наукової спільноти університету Служба інформаційного моніторингу Наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича організовує семінар на тему: «Можливості платформи Web of Science для науковця (Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, ResearcherID)», який проведе фахівець з навчання Clarivate Analytics, к.б.н. Ірина Тихонкова.

Подія відбудеться у понеділок, 18 грудня 2017 року, о 14:00 у головному корпусі Бібліотеки (вул. Володимирська, 58, к. 31а, 3 пов.)

На розширеному семінарі буде розглянуто роботу з інформаційною платформою Web of Science, її основною колекцією найвпливовіших видань Web of Science Core Collection, аналітичним інструментом Journal Citation Report, програмою для роботи з бібліографією EndNote Online та ідентифікаторами науковця ResearcherID та Orcid.

Захід покликаний дати відповіді на запитання:

• Як знайти якісні, актуальні публікації за Вашою темою?
  • Як оформити статтю згідно вимог певного видання?
  • Де краще опублікувати роботу?
  • Чи можна вберегтися від «хижацьких» видань?
  • Як не загубитися в світі науковців?

Для участі у заході просимо попередньо зареєструватись.