У КНУ науковці обговорили етичні засади адвокатської професії

12.12.2017

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка 12 грудня 2017 року пройшла науково-практична конференція «Етичні засади адвокатської професії».

Організаторами заходу виступили: кафедра правосуддя юридичного факультету КНУ, Рада адвокатів Київської області та Академія адвокатури.

В офіційному відкритті заходу взяли участь заступниця декана юридичного факультету КНУ Олеся Отраднова, завідувач кафедри правосуддя юридичного факультету КНУ Микола Погорецький, Голова Ради адвокатів Київської області, Заслужений юрист України Петро Бойко та проректор Академії адвокатури України  Аліна Бірюкова.

На пленарному засіданні учасниками було обговорено низку важливих питань, зокрема: етичні засади професійної діяльності адвоката в країнах ЄС, дотримання Правил адвокатської етики, психологічні особливості діяльності та професійної етики адвокатів, адвокатська етика у соціальних медіа та ін.