У КНУ відкрився Німецько-український форум молодих дослідників

08.12.2017

7 грудня 2017 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулося урочисте відкриття Німецько-українського форуму молодих дослідників, організованого Тюбінгенським університетом (Німеччина) та Німецько-українським науковим товариством

«The UKRAINE Network».

Співорганізатором заходу виступив Центр німецького права юридичного факультету КНУ.

Учасників форуму привітав проректор з міжнародних зв'язків Шевченкового університету Петро Бех. У своєму виступі проректор наголосив на важливості проведення подібних заходів та на розвитку міжнародного наукового співробітництва між Україною та Німеччиною.

У рамках Форуму, що триватиме з 7 по 12 грудня 2017 року, будуть організовані заходи у Києві, Львові та Харкові. Молоді науковці та дослідники з усієї України матимуть можливість ознайомитися із можливостями отримання грантів на проведення досліджень закордоном, поспілкуватися із провідними німецькими науковцями та більше дізнатися про діяльність новоствореного Німецько-українського наукового товариства.