Орден Слави для Інституту Конфуція КНУ

05.12.2017

4 грудня Всеукраїнський фонд сприяння мiжнародному спiлкуванню «Українське народне посольство», почесним головою якого є Перший Президент України Леонід Кравчук, вручив орден Слави Інституту Конфуція КНУ імені Тараса Шевченка.

На урочистому заході виконавчий директор «Українського народного посольства» Павло Кочубинський зазначив, що орден Слави був присуджений Інституту Конфуція КНУ «за вагомий внесок у розвиток українсько-китайського співробітництва у сфері освіти, науки і культури».

Директор Інституту Конфуція КНУ з китайської сторони Сунь Кевень подякував «Українському народному посольству» за нагороду, назвав її «високою оцінкою» Інституту та стимулом для подальших успіхів.

Інститут Конфуція у нашому університеті був відкритий у 2007 році. За цей час тут навчалося більше 10 тис. чоловік.