Візит Глави представництва ЄС в Україні до КНУ

05.12.2017

4 грудня 2017 року ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський зустрівся з Главою представництва ЄС в Україні Хьюгом Мінгареллі

На зустрічі було обговорено майбутні проекти, входження України в Європейський Союз, а також перспективи співпраці з КНУ у рамках програми Європейського Союзу Еразмус+. Ця програма підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту.
Наступним пунктом візиту Глави представництва ЄС стала його зустріч зі студентами Шевченкового університету, яким він прочитав лекцію та дав вичерпні відповіді на запитання, що хвилювали молодь.

Відеозапис зустрічі Хьюго Мінгареллі зі студентами КНУ доступний на ресурсі Миттєвості КНУ за посиланням.