Срібні нагороди з футзалу вибороли викладачі КНУ

01.12.2017

30 листопада в Навчально-спортивному комплексі Київського національного університету імені Тараса Шевченка проходили змагання з футзалу серед збірних команд викладачів ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації, Голосіївського району м. Києва.

Викладачі університету власним прикладом довели, що вони є одними з кращих не лише у педагогічній роботі, а й у спортивних баталіях. Пропустивши вперед лише більш молоду за віком, але не за духом, команду Національного університету біоресурсів і природокористування України, збірна команда КНУ імені Тараса Шевченка в складі декана факультету психології  Данилюка  І. В., асистента кафедри соціальної роботи факультету психології  Карамушки Т. В., викладачів кафедри фізичного виховання та спорту Давиденка М. П., Сахарова К. А., Гопанчука О. А., Мороза В. М.,  Крамаренка В. Є., Здоренка С. Ю., Безмилова І.М., Воронкова К. П. виборола срібні нагороди.

Вітаємо наших призерів і бажаємо здоров’я та натхнення в роботі!

Кафедра фізичного виховання та спорту

Навчально-спортивного комплексу