Університет обрав Голос КНУ-2017

30.11.2017

15 голосів змагалися за звання найкращого у Головному корпусі Київського університету.

З року в рік конкурс Голос-КНУ розширює свою аудиторію. Так, цьогоріч, відбір проходив у два етапи, близько 300 студентів виявили бажання показати свої здібності. Було багато гідних кандидатів – більшість закінчували музичну школу, Київське вище музичне училище імені Р. М. Глієра, є призерами та переможцями Міжнародних вокальних конкурсів, брали участь у Голосі країни, Новій хвилі. Саме серед них було обрано 15 найяскравіших, які й зробили шоу 28 листопада феєричним.

Оцінювати талановитих конкурсантів запросили Тараса Тополю – лідера гурту «Антитіла», Еліну Іващенко – переможницю «Голос. Діти», Едгара Вінницького – учасника «Голос країни», Володимира Бугрова – проректора з науково-педагогічної роботи (навчальна робота), Ірину Кондратьєву – координатора із виховної роботи, Нідію Максименко – директора Молодіжного центру культурно-естетичного виховання КНУ, Станіслава Гречку – голову Студпарламенту Університету, Вікторію Литвинчук – переможницю Голос КНУ-2016.

Фіналісти – це представники, як правило, різних факультетів/ інститутів Університету. Проте найспівучішим цього року виявився Інститут філології – 5 конкурсантів: Влада Лєпшина, Захар Давиденко, Ольга Положій, Софія Єрмоліна, Валерія Кудрявець. Географічний факультет репрезентували Катерина Смаль та Юлія Овчиннікова; факультет психологіїХристина Кірова та Анастасія Макулкіна; юридичний факультетДенис Барабаш і Яніна Рибалко; факультет соціології Софія Федорчук; історичнийІгор Шевченко; економічний Вероніка Швець та Роберт Дебнатх з Інституту геології.

Конкурсанти виявили вокальні здібності й артистизм. На розгляд журі презентовано 15 вокальних міні-шоу, кожне з яких по-своєму потішило досвідчену публіку. На «Голосі КНУ» можна було насолодитись романтичними задушевними піснями, відомими хітами зі світу поп, хіп-хоп та рок-музики. Боротьба тримала в напрузі всіх аж до фіналу. Проте вечір видався насиченим і завдяки іншого жанру виступами. Глядачі оцінили іронічну презентацію нового гаджету «Шевапонт», запальну хореографію дівчат із «Studance», а конкурс (умови: потрібно було освідчитися КНУ як людині) на розіграш призу від спонсора розвеселив публіку не на жарт – не обійшлося тут без іронії, жартів та й кохання як такого.

Підсумки довгоочікуваного фіналу такі: приз глядацьких симпатій отримала Юлія Овчиннікова (географічний факультет); бронзовим призером Голосу стала Влада Лєпшина (Інститут філології); срібнимХристина Кірова (факультет психології), а переможницею, володаркою золотого голосу та звання Голос КНУ-2017Катерина Смаль (географічний факультет). Щиро вітаємо дівчат із визнанням їхнього таланту! Хай визнання завжди приносить перемогу! А також вітаємо географічний факультет із успішним виступом його студентів!

Фото – Леся Сакаль-Лісніченко