«Нова музика – новий формат» у Мистецькому салоні КНУ

30.11.2017

Музичні вечори у Мистецькому салоні Київського національного університету імені Тараса Шевченка – це завжди магія.

Магія звуку, мелодії і слова.

От і цього разу, 29 листопада, на відвідувачів чекала неймовірна концертна програма «Нова музика – новий формат» за участі тріо саксофоністів (Данила Довбуша, Павла Барабащука, Станіслава Нідзельського), дуету баяністів братів Юрія та Анатолія Богдасарів та інших. Художній керівник – Віктор Липаков.

Музиканти-віртуози виконали популярні хіти іноземних виконавців («I can help falling love» Елвіса Преслі, «This love» Maroon 5, «Uptown funk» Бруно Марса та ін.), класичні твори («Етюд» Ференца Ліста, Партіту Йоганна Себастьяна Баха) та інструментальні композиції на теми світових музичних шлягерів.