У плаванні ми - перші

30.11.2017

29 листопада в басейні Навчально-спортивного комплексу КНУ імені Тараса Шевченка відбулися змагання з плавання серед збірних команд викладачів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації Голосіївського району  м. Києва.

Збірна команда КНУ імені Тараса Шевченка посіла перше місце, випередивши з великим відривом команди Національної академії СБУ, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Національного університету харчових технологій, Київського медичного університету УАНМ.

Вітаємо переможців: Глушенко Інну (кафедра фізичного виховання та спорту), Козятек Альвіну (кафедра фізичного виховання та спорту), Бондаренко Тетяну (фізичний факультет), Максимова Наталію (факультет психології), Олійник Оксану (факультет соціології), Жиленка Миколу (факультет психології), Дорохова  Миколу  (ВІКНУ), Іванушкіна Євгена (ІУДОУ), Короновський Вадим (ФРЕКС), Ковальчука Вадима (кафедра фізичного виховання та спорту), Ужвенка Костянтина (кафедра фізичного виховання та спорту), Висоцького Михайла (ФРЕКС), Казанцева Олега (ВІКНУ), Хмелюк Надію (механіко-математичний факультет).

Кафедра фізичного виховання та спорту

Навчально-спортивного комплексу