Збірна КНУ – срібні призери Кубка України зі спортивної аеробіки

29.11.2017

25-26 листопада в Запоріжжі проходив Кубок України зі спортивної аеробіки серед студентів і школярів. Збірна команда КНУ імені Тараса Шевченка в складі команди м. Києва посіла друге місце.

Бали в скарбничку команди додали: в індивідуальних виступах Люта Анастасія акультет комп’ютерних наук та кібернетики, 8 місце) і Кучерська Анастасія (Інститут журналістики, 6 місце); в групах (4 місце) – Сергієнко Тетяна акультет комп’ютерних наук та кібернетики), Кучерська Анастасія (Інститут журналістики), Люта Анастасіяакультет комп’ютерних наук та кібернетики), Агафонова Катерина (Інститут високих технологій), Маркіна Наталія (механіко-математичний факультет).

Трійка спортсменок в складі Агафонової Катерини, Маркіної Наталії та Сергієнко Тетяни в напруженій боротьбі завоювала бронзові нагороди Кубку України зі спортивної аеробіки. Вітаємо і бажаємо нових досягнень!

Кафедра фізичного виховання та спорту

Навчально-спортивного комплексу