Новини

Хто виграв «Кубок Ректора» з футзалу?

29.11.2017

28 листопада 2017 року відбулося фінальне змагання із футзалу за «Кубок Ректора» між студентами Київського національного університету

імені Тараса Шевченка.

Організували та провели матч кафедра фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу та Відділ по роботі зі студентами КНУ. Арбітри змагання: викладачі кафедри фізичного виховання та спорту Оксана Андрущенко та Микола Давиденко.

У запеклому двобої зійшлися команди економічного та механіко-математичного факультетів.

Від початку гри було зрозуміло, що на вболівальників чекає видовищна боротьба. Так, перший гол у ворота суперників уже на 2-ій хвилині першого тайму забили економісти, проте відповіді від команди мех-мату вони чекали недовго – м’яч у їхні ворота залетів на 5-тій хвилині гри.

Обидві команди виявилися досить вправними, а тому до фінального свистка рахунок 1:1 залишався незмінним. Лише серія пенальті визначила переможців. Омріяний «Кубок Ректора» з футзалу вибороли студенти-футболісти механіко-математичного факультету КНУ.