У КНУ пройшов «Найбільший урок у світі» для юних правознавців

27.11.2017

24 листопада 2017 року Університет юних правознавців Київського національного університету імені Тараса Шевченка  у рамках святкування Всесвітнього дня дитини долучився до ініціативи Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) – «Найбільший урок у світі».

У заході взяли участь 186 дітей, а також їхні вчителі та батьки.

Університет юних правознавців провів лекцію, присвячену ознайомленню дітей із Конвенцією про права дитини та Глобальною метою сталого розвитку ООН.

Лекторки Катерина Солодова та Юлія Плиська пояснили юному поколінню, що таке цілі сталого розвитку, як їх досягнути та як допомогти одне одному для утвердження та захисту прав дітей в усьому світі.

Лекторки поговорили з дітьми про те, що таке відповідальне споживання, як зменшити нерівність, що таке гендерна рівність і використання відновлювальної енергії та ін.

Традиційно захід Університету юних правознавців не обійшовся і без інтерактивів. Діти мали нагоду одягнути окуляри з символікою ЮНІСЕФ для того, щоб побачити світ їхніми очима: із загальнолюдськими цінностями та правильними пріоритетами.

По завершенню кожен учасник отримав подарунок, сертифікат, позитивні емоції та нову інформацію для роздумів.