«Голодомор 1932-1933 років в Україні – мовою документів»

24.11.2017

В Музеї історії Київського національного університету імені Тараса Шевченка 24 листопада 2017 року була відкрита фотодокументальна виставка «Голодомор 1932-1933 років в Україні – мовою документів».

У  відкритті взяли участь декан історичного факультету Іван Патриляк, завідувач кафедрою новітньої історії України Андрій Пижик, заступник директора Центрального державного архіву громадських об’єднань України Тамара Красавіна та студенти історичного факультету університету.

До влаштування виставки безпосередньо долучилися директор Центрального державного архіву громадських об’єднань України Ольга Бажан, співробітники архіву: завідувач відділу використання інформації документів Світлана Власенко, завідувач сектором Ірина Журжа, а також викладачі кафедри новітньої історії України історичного факультету Олексій Вербовий і Григорій Савченко.

Документи та світлини виставки свідчать про величезну народну трагедію 1932-1933 років, про злочин радянської влади проти України, який визнано геноцидом українського народу.

Директор Музею історії КНУ

Людмила Круглова