«Не журися, козаче, нехай твій ворог плаче!»

23.11.2017

Під такою назвою до Дня Гідності та Свободи була відкрита фотодокументальна виставка в Музеї історії Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

На виставці представлені матеріали, що розповідають про діяльність створеного на Майдані та донині діючого в зоні АТО Київського козацького полку імені Тараса Шевченка – єдиного в Україні козацького добровольчого військового підрозділу спецпризначення, воїни якого від початку липня 2014 року зі зброєю в руках відстоюють територіальну цілісність України.

Засновником і командиром полку є випускник історичного факультету університету 1998 року Андрій Мойсеєнко (позивний «Отаман») – офіцер запасу, полковник українського козацтва,майстер спорту України з легкої атлетики, викладач, нині лікар-реабілітолог.

В рамках проведення виставки відбулася зустріч студентів історичного факультету з бійцями полку.

Директор Музею історії КНУ

Людмила Круглова